• Konkursy i zawody

      •  

        KALENDARZ IMPREZ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

        W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. OBROŃCÓW WYBRZEŻA W ŻUKOWIE

        NA ROK SZKOLNY 2019/2020

         

        LP.

        RODZAJ

        TERMIN REALIZACJI

        ODPOWIEDZIALNI ZA REALIZACJĘ

        UDZIAŁ

        1.

        Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

        2 IX

        (poniedziałek)

        8.30-kl.”0”

        9.00 – kl.I-III

        11.00 – kl. IV-VI

         

        Dyrekcja

        J.Belgrau

        SU – H.Gruba

        Wszystkie oddziały

        ,,0” - VI

        2.

        Miesiąc Ochrony Przyrody:

        - zbiórka makulatury

        28 IX

        (sobota)

        S.Miłejko

        S.Szymański

        D.Miotk

        SU

        ,,0” – VI

        3.

        Dzień Językowy

        27 IX

        A.Bobrowska, E.Kuklińska

        n-le j.angielskiego

        I-VI

        4.

        Ślubowanie klas I

        10.X

        B.Bundt, M.Górska

        wychowawcy klas I

        SU – H.Gruba

        I - III

        5.

        Dzień Policjanta

        Spotkanie z policjantem

        kl.,,0”

        X (filia)

        D.Pranczk

        ,,0”

        6.

        Dzień Papieski

        Dzień Edukacji Narodowej

        14 X

        (poniedziałek)

        K.Grajkowska

        E.Dering

        J.Belgrau

        SU – H. Gruba

        ,,0” - VI

        7.

        Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych

        X

        I.Sreberska

         

        I-VI

        8.

        Dzień Życzliwości

        XI

        H.Gruba ,

         M.Górska

        I-VI

        9.

        Narodowe Święto Niepodległości

         8 XI

        (piątek)

        K.Grześkowiak

        n-le klas III

        J.Belgrau

        kl.III-VI

        10.

        Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

        XI

        K.Karcz

         

        11.

        Andrzejki

        28 XI

        ZHP- J.Lewandowska, SU

        Świetlica

        Wychowawcy klas

        ,,0” - VI

        12.

        Góra grosza

        – akcja charytatywna

        XI/XII

        SU – H.Gruba

        ,,0” - VI

        13.

        Grudniowe spotkania

        XII

        I.Sreberska

        I-VI

        14.

        Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych

        6 XII

        SU – H.Gruba

        A.Bobrowska

        ,,0” - VI

        15.

        Świąteczne przedstawienia teatralne „Jasełka”

        XII

        D.Makrocka-Ropel

        S.Miłejko

         

        16.

        Apel wigilijny

        ,,Jasełka”

        ,,Gwiżdże”

        20 XII

        (piątek)

        I.Laskowski

        H.Gruba

        D.Makrocka-Ropel

        J.Belgrau

        ,,0” - VI

        17.

        Orszak Trzech Króli

        I

        M.Kurkowska

        K.Grajkowska

        H.Kukielska

        SU – H.Gruba

         

        18.

        Bal karnawałowy

         

        SU – H.Gruba

        Wychowawcy ,,0” - VI

        ,,0”

        I-III

        IV-VI

        19.

        Tydzień Bezpiecznego Internetu

        3-7 II

        S.Szymański

        R.Stubińska-Nalewajek

        VI H

        IV C

        20.

        Światowy Dzień Chorego

        II

        S.Miłejko

        ,,0”

        21.

        II Szkolny Tydzień z Matematyką „Główkolamacze Matematyczni”

        9-12 III

        n-le matematyki

        IV-VI

        22.

        Święto Szkoły

        kl.I-III

        kl.IV-VI

        16 III

        (poniedziałek)

        A.Mialik

        J.Belgrau

        W.Wydrowska

        wychowawcy klas II

        ,,0”-III

        IV-VI

        23.

        Dzień św. Patryka

        18 III

        (środa)

        A.Bobrowska

        I.Sreberska

        H.Gruba

        I-VI

        24.

        Dni Europejskie

        III

        A.Komarnicka

        A.Labuda

        E.Kuklińska

        A.Bobrowska

        I-VI

        25.

        Dzień Wiosny

        21 III

        SU – H.Gruba

        Wychowawcy klas

        ,,0” - VI

        26.

        Dzień Muffina

        30 III

        (poniedziałek)

        H.Gruba

        SU

        ,,0” - VI

        27.

        Rekolekcje

        Okres Wielkiego Postu

        katecheci

        ,,0”-VI

        28.

        Dzień Kaszubski-Legendy Żukowskie

        III/IV

        H.Gruba

        G.Glienke

        ,,0”-VI

        29.

        Wyjście do domu PS

        „NESTOR”

        III/IV

        S.Miłejko

        D.Makrocka-Ropel

        0-VI

        30.

        Zbiórka darów dla schroniska ,,Promyk” w Gdańsku

        IV

        A.Marchewicz

        M.Zander

         

        31.

        Zbiórka dla hospicjum

        w Gdyni

        IV

        M.Zander

        A.Marchewicz

        ,,0”-VI

        32.

        Dzień Ziemi

        16 IV

        (wtorek)

        J.Lewandowska

        A.Rosener

        M.Gliszczyńska

         

        S.Miłejko

        D.Makrocka-Ropel

        I-VI

         

         

         

        ,,0”

        33.

        Zbiórka makulatury

        IV

        (sobota)

        D.Pranczk

        S.Szymański

        D.Miotk

        SU – H.Gruba

        ,,0” – VI,

        Chętni uczniowie, rodzice

        i mieszkańcy Żukowa

        34.

        Rocznica Konstytucji

        3 Maja

        29 IV

        (piątek)

        M.Czonstke

        R.Wicki

         

        III-VI

        35.

        Przegląd Małych Form Scenicznych

        IV

        D.Pranczk

        I.Laskowski

        n-le kl.,,0”

        „0”

        36.

        Święto Książki

         

        IV/V

        K.Karcz

         

        I-VI

        37.

        Wielka Zbiórka Książek

        Dla Fundacji Zaczytani

        IV/V

        A.Marchewicz

        ,,0” - VI

         

        38.

        Baśniowe spotkania

        w bibliotece

        V/VI

        K.Karcz

        n-le kl.,,0”

         

        39.

        Dzień Strażaka

        V

        D.Makrocka-Ropel

        ,,0”

        40.

        Światowy Dzień Pielęgniarki

        V

        D.Pranczk

        ,,0”

        41.

        Karta Rowerowa

        V

        n-le techniki

        J.Lewandowska

        V

        42.

        Dzień Dziecka

        31 V

        (piątek)

        Dyrekcja

        Zespół przedmiotowy n-li wf-u

         

        Turniej Piłkarski

        klasy ,,A”

        ,,0”

        I-III

        IV-VI

         

         

        II-III

        43.

        Kolorowy dzień

        VI

        H.Gruba

        IV-VI

        44.

        Europejski Dzień Pustej Klasy

        19VI

        Wychowawcy klas

        0-VI

        45.

        Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

        26 VI

        (piątek)

        D.Goszka – Stoltmann

        B.Klein

        n-el muzyki

         

        I-VI

        46.

        Dyskoteki

        Wg harmonogramu

        SU – H. Gruba

        Wychowawcy kl. IV-VI, katecheci, świetlica, pedagog, psycholog

        IV-VI

        47.

        Warsztaty

        Cały rok szkolny

        K.Grabowska-Sulka

        G.Kapica

        A.Dymek

        ,,0” - VI

        48.

        Nauka pierwszej pomocy (WOŚP)

        Cały rok szkolny

        S. Miłejko

        I – III i chętne klasy