• Wojewódzki Konkurs "Poznaj baśnie i legendy pomorskie"
          • Wojewódzki Konkurs "Poznaj baśnie i legendy pomorskie"

          • Wojewódzki Konkurs

            „Poznaję baśnie i legendy pomorskie – Legendy Kociewia i Borów Tucholskich”

             

            W tym roku szkolnym odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu „Poznaję baśnie i legendy pomorskie – Legendy Kociewia i Borów Tucholskich” wpłynęło 199 prac plastycznych z następujących szkół:

            1. SP w Redkowicach
            2. SP im. Tow. „Gryf Pomorski” w Miechucinie
            3. Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie
            4. SP nr 1 im. F. Ceynowy w Sierakowicach
            5. SP im. Ireny Sendlerowej w Małej Słońcy
            6. Prywatna Szkoła Podstawowa „Happy Kids” w Kościerzynie
            7. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Peplińskiego w Rokocinie
            8. SP im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu
            9. SP nr 6 w Kościerzynie
            10. SP nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie
            11. SP nr 8 im. ks. S. Ormińskiego w Rumii
            12. Zespół Szkół w Rytlu
            13. SP nr 5 im. A. Mickiewicza w Tczewie
            14. SP nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku
            15. Zespół Szkół w Tuchomiu
            16. SP nr 47 im. Kaszubskiej Brygady WOP w Gdańsku
            17. SP im. A Abrahama w Połczynie
            18. SP nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
            19. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdańsku
            20. SP nr 5 im. mjr Henryka Sucharskiego
            21. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Redzie
            22. SP nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie
            23. SP im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie
            24. SP nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni
            25. Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie
            26. SP nr 3 w Słupsku
            27. SP nr 3 w Pruszczu Gdańskim
            28. SP im. Marii Kownackiej w Kłodawie
            29. SP w Nowej Wsi Malborskiej
            30. SP im. I. J. Paderewskiego
            31. SP nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Tczewie
            32. SP w Linowcach
            33. SP w Kolonii
            34. SP nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku
            35. SP im. Marii Konopnickiej w Suchorzu
            36. SP w Małych Walichnowach
            37. SP w Pogódkach
            38. SP im. ks. dr. St. Sychowskiego w Skrzeszewie
            39. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rokocinie
            40. SP im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu
            41. SP im. TOW „Gryf Pomorski” w Nowej Wsi Lęborskiej
            42. SP im. ks. Anastazego Sadowskiego w Borzestowie
            43. SP nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
            44. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Gdańsku
            45. SP im. Juliusza Kraziewicza w Cedrach Małych
            46. SP nr 3 w Lęborku

             Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie, za ufundowanie  upominków dla laureatów:

            Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie

            Departament Edukacji i Sportu Urząd Marszałkowski w Gdańsku

            Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

            Urząd Miasta w Żukowie

            Starostwo Powiatowe w Tczewie

            Urząd Miasta w Starogardzie Gdańskim.

             

            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie prac oraz nauczycielom, którzy  motywowali swoich podopiecznych do udziału w konkursie.

            Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

            Wręczenie nagród odbyło się w SP im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie
            w sobotę 09.12.br.

             

                                                                                                                      koordynator konkursu

            Hanna Gruba

      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie
        • (+48) 58 681 87 62, 58 681 85 34,
          Tel. filia (58) 681 82 02,
          Tel. komórkowy 503 751 197
        • 83-330 Żukowo
          ul. Gdyńska 7
          Filia ul. Gdańska 66
          Poland
      • Logowanie